У Културном центру у Блацу 15. јуна одржаће се едукација на тему "Прецизна пољопривреда, примена нових технологија и ИТ у пољопривреди"

У уторак 15. јуна са почетком од 09.30 сати у холу Културног центра Драинац у Блацу одржава се едукација пољопривредника на тему Прецизна пољопривреда, примена нових технологија и ИТ у пољопривреди у организацији Института за примену науке у пољопривреди из Београда који овај модул едукације спроводe у сарадњи са Општином Блаце, министарством пољопривреде, пољопривреднoм саветодавнoм стручнoм службoм Србије, и организацијама BFC (Business Finance Consulting) i SRFP (Development of financial System in rural area in Serbia).

Едукација почиње презентацијом о потенцијалима Општине Блаце и обраћањем председника општине Ивана Бургића. У својству панелиста едукације обратиће се представници Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде и Привредне коморе Србије.

Према агенди скупа предвиђен је одлазак у Доњу Јошаницу у винарију Доја и обилазак винограда.  Даљи след активности по агенди одржаће се у винарији Доја а у времену према Агенди коју можете погледати ОВДЕ

 

 baner lid

mediji 2025

ChatGPT Image 3. мар 2026. 07 42 41

 

imas pravo

 

Subvencije za gradjane manji DEF

 

tabla

7731927 kampanjat
baner razvoj
izbori2020

planovi urb

radna zona 1

radna zona 2

objedinjena

ozakonjenje1

sl evidencije

zastita podataka

 

pos.jpg

izbori2023

ChatGPT Image 32. сеп 2025. 10 12 58